Thema veiligheid centraal tijdens ledenavond Roosendaalse Lijst

Een beter en actueler thema als veiligheid was er niet woensdagavond. Tijdens een avond voor onze leden gingen twee sprekers in op buurtpreventie en de rol van de politie.

Kees van Meel vertelde gepassioneerd over zijn rol als coördinator van het buurtpreventie team Robijn / Smaragddijk. Hij nam de deelnemers mee welke mogelijkheden en middelen ze tot hun beschikking hebben.

Luc Hoeben draaide er als coördinator politievakbond geen doekjes omheen. We hebben in onze gemeente te weinig wijkagenten en de wijkagenten die er wel zijn hebben te veel andere taken (cyber crime – PRIO 1 meldingen – deelnemer ME) waardoor de agenten nauwelijks meer echt zichtbaar zijn in de wijken en dorpen.

Tijdens de avond werd er veel gediscussieerd en meningen gedeeld waar de fractie ook weer verder mee aan de slag gaat